لوگو پروان آکادمی
پخش ویدیو

دوره زبان ترکی استانبولی | پروان آکادمی

در دوره زبان ترکی استانبولی سعی بر ان بوده که از بهترین مدرسین زبان ترکی استانبولی استفاده شود و تمام نکات ریز و درشت زبان ترکی استانبولی به صورت ساده و روان به شما اموزش داده شود.در این قسمت طریقه استفاده از دوره اموزش ترکی استانبولی آموزش داده میشود. تا اگر نکته ابهامی در استفاده از این دوره دارید برای شما حل شود.
(14 بررسی مشتری)
سطح A1
7 ساعت
25 ویدیو
شامل 25 فایل

دوره زبان ترکی استانبولی | پروان آکادمی

حق کپی ویدئو مجاز نمی باشد

مدرس دوره

رعنا ترکمانیان افشار

سطح دوره

سطح A1

مدت زمان دوره

7 ساعت

تعداد جلسات دوره

25 ویدیو

ویدیو های رایگان محصول

قسمت های رایگان

3 Videos
Play Video
سر فصل های آموزشی

تیتر های مهم

دوره زبان ترکی استانبولی | پروان آکادمی

مشاهده کنید: آموزش زبان ترکی استانبولی به صورت ویدیویی( قسمت های رایگان  دوره زبان ترکی استانبولی )

طریقه استفاده از دوره زبان ترکی استانبولی

در پکیج آموزشی دوره زبان ترکی استانبولی سعی بر ان بوده که از بهترین مدرسین زبان ترکی استانبولی استفاده شود و تمام نکات ریز و درشت زبان ترکی استانبولی به صورت ساده و روان به شما اموزش داده شود.

در این قسمت طریقه استفاده از این دوره زبان ترکی استانبولی آموزش داده میشود. تا اگر نکته ابهامی در استفاده از این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی دارید برای شما حل شود.

پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی

این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی شامل 25 ویدیو آموزش کتاب استانبول A1 می باشد. مدت زمان اموزش این دوره به طور کلی 20 ساعت و در آن مباحثی از جمله: سلام و احوال پرسی وآشنایی، مبحثokuma(خواندن)ادامه مبحث آشنایی، لیست کلمات ومعانی آنها، تطابق سازی کلمات در زبان ترکی، ضمایراشاره در زبان ترکی، الفبای زبان ترکی، مهارتهای نوشتاری، آموزش مهارتهای شنیداری، آموزش پسوند های پرسشی، قید مکان وحالت جایگاهی و… گفته شده است.همین حالا میتوانید پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی را تهیه کنید و به خوبی از آموزش ترکی استانبولی به بهترین شکل بهره مند شوید.

در ابتدا صفحه ای که برای شما نمایش داده میشود مطابق شکل زیر میباشد.

amozesh9 1024x742 1 e1662817597423

 

با انتخاب گزینه فهرست مطالب به صفحه جدید مطابق شکل زیر هدایت میشوید. در این قسمت لیست عنوان جلسه های آموزشی برای شما نمایش داده میشود.

 

با کلیک کردن روی هر قسمت از اموزش ها صفحه جدید بازشده که لیست جلسه های پکیج آموزشی ترکی استانبولی را به شما نمایش میدهد(مطابق شکل زیر).

 

 

در مرحله بعد با انتخاب جلسه های نمایش داده شده میتوانید فیلم اموزشی را مشاهده کرده و از ان استفاده ببرید.

دوره زبان ترکی استانبولی

 

در ادامه در پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی میتوانید فیلم تدریس را مطابق شکل زیر مشاهده خواهید کرد.

 

amozesh4 1024x681 1

در قسمت پایین تصویر با ابزارهایی که در اختیار شما قرار گرفته میتوانید قسمت های مختلف فیلم را مشاهده کرده. آن را استپ کرده و یا دوباره آن را پخش کنید، صدای فیلم را تنظیم کنید.با دوبار کلیک بر روی صفحه میتوانید فیلم را تمام صفحه مشاهده کنید.ودر صورت نیاز با دوبار بر روی فیلم از حالت تمام صفحه خارج شوید.

در ادامه برای بازدید از فیلم آموزش ترکی استانبولی میتوانید با کلیلک بر روی درس های دیگر ، محتوای اموزشی دیگر را مشاهده کنید.

amozesh6 1024x736 1

همانطور که مشاهده میکنید مبحث اموزشی جدید برای شما نمایش داده میشود همچنین در قسمت راست صفجه میتوانید بازه زمانی فیلم اموزشی ترکی استانبولی را مشاهده کنید.

برای تماشای ویدیوهای این پکیج آموزش ترکی استانبولی مانند مراحل قبل باید عمل کنید.

در ادامه با کلیک بر روی دکمه فهرست و یا دکمه بازگشت که در شکل زیر با کادر قرمز رنگ مشخص شده است به صفحه اصلی بازگردید.

amozesh8 1024x740 1

در این قسمت با کلیک بر روی درسنامه و یا حرف های صمیمانه میتوانید توضیحاتی درباره سی دی آموزشی ترکی استانبولی دریافت کنید.

در ادامه با کلیک بر روی دکمه فایل های جانبی میتوانید دی وی دی دوم را که شامل جلسات دیگر این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی میباشد مشاهده کنید.

در دی وی دی دوم شما میتوانید با کلیک بر روی فایل های جانبی کلیپ های امورشی ، حدول کلمات ،کتاب ، فایل ها ی صوتی را تماشا کنید و همچنین در قسمت ازمون، از ازمونهایی که برای شما و سنجش اطلاعاتتان در نظر گرفته شده استفاده کنید.

با دریافت پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی میتوانید پیشرفت خوبی در یادگیری زبان ترکی استانبولی داشته باشید.و در یک زمان کوتاه با تمرین و پشتکار به این زبان تسلط کافی پیدا کرده و از ان بهره لازم راببرید.

دوره زبان ترکی استانبولی از مبتدی :

پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی که توسط استاد افشار آموزش داده از دوره مبتدی میباشد و شما میتوانید با یادگیری این دوره زبان ترکی استانبولی از ابتدا زبان ترکی را شروع کرده و به مراحل بالاتر یادگیری خواهید رسید. این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی از ابتدا یعنی از حروف الفبا و تلفظ این حروف شروع شده و تا سطح a1 آموزش داده شده است.

دوره زبان ترکی استانبولی A1 :

دوره زبان ترکی استانبولی سطح A1 دوره مبتدی است و 12 هفته طول می کشد. هر هفته شما عبارات ، دستور زبان و واژگان مختلف را در زمینه ای متفاوت یاد خواهید گرفت. می توانید طرح کامل را در زیر بیابید:

هفته 1: مقدمه و سلام
هفته دوم: ملاقات با افراد جدید
هفته سوم: پرسیدن احساسات فرد
هفته چهارم: ذکر اعضای خانواده
هفته 5: مشاغل
هفته ششم: پر کردن فرم
هفته هفتم: درخواست آدرس
هفته هشتم: خرید
هفته نهم: برقراری تماس تلفنی و استفاده از سایر ابزارهای ارتباطی
هفته دهم: دریافت خدمات بهداشتی
هفته یازدهم: سفر برای لذت بردن
هفته 12: سرگرمی و بسته بندی دوره

آموزش زبان انگلیسی

یادگیری ترکی استانبولی :

یادگیری ترکی استانبولی در ابتدا شاید مشکل به نظر برسد اما با تکرار و تمرین و یادگیری اصولی و به ترتیب میتوانید این مسیر را به راحتی طی کنید مهمترین مبحثی که در زبان ترکی مهم است اصل تطابق آوایی میباشد.

چون زبان ترکی یک زبان التصاقی میباشد و به عبارتی یک زبان چسبان است که پسوند ها و پیشوندهای مختلفی را میگیرد پس باید با این اصول آشنا باشیم تا بتوانیم این زبان را به خوب یاد بگیریم.

در این دوره آموزشی زبان ترکی استانبولی این اصل نیز به طور مفصل توضیح داده شده تا در این مورد نکته ابهامی باقی نماند.

یادگیری زبان ترکی استانبولی در کمترین زمان :

اگر قصد مهاجرت ، کاز یا تحصیل در کشور ترکیه را دارید و زمان کمی برای یادگیری این زبان دارید میتوانید یادگیری این زبان را به صورت فشرده شروع کنید تا بتوانید در مدت زمان کمتری این زبان را به ذهن بسپارید.

مهمترین فاکتوری که در یادگیری مهم است و زمان یادگیری را کاهش میدهد صحبت کردن یا یک دوست یا اشنای ترک است که بتوانید با او ترکی صحبت کنید.

همچنین دیدن فیلم های ترکیه ای با زیرنویس میتواند شما را در این راه کمک کند و با استفاده از این فیلم ها بتوانید عبارات و اصطلاحات روزمره را به ذهن بسپارید.

ناگفته نماند که انتخاب یک استاد راهنمای خوب و یا استفاده از یک پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی با کیفیت در این زمینه بی تاثیر نیست.

دوره زبان ترکی استانبولی در منزل :

با استفاده از این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی میتوانید به راحتی در منزل و بدون اینکه مسیری را در ترافیک و در آلودگی طی کنید شروع به یادگیری زبان ترکی در منزل کنید و همچنین در هزینه های ثبت نام و هزینه های رفت و آمد صرفه جویی داشته باشید و در عوض معلم را به خانه ببرید.

از دیگر مزایای یادگیری با استفاده از پکیج شما میتوانید در هر زمانی که تمایل داشتید آموزش را دنبال کنید و هیچ گونه محدودیت زمانی در این امر ندارید و در صورتی که یکی از قسمت های آموزش را متوجه نشدید میتوانید دوباره آن قسمت را نگاه کنید.

دوره زبان ترکی استانبولی از پایه :

در این پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی شما زبان ترکی را ازپایه و از حروف الفبای ترکی یاد میگیرید و میتوانید پس از اینکه این دوره را پشت سر گذاشتید دوره های پیشرفته تر را پشت سر بگذارید.

آموزش زبان ترکی استانبولی برای مبتدیان :

اگر درباره ی زبان ترکی اطلاعاتی ندارید و پایه شما جز افراد مبتدی میباشد میتوانید با استفاده از پکیج آموزش زبان ترکی استانبولی مخصوص مبتدیان زبان ترکی استانبولی را شروع کنید و باتمرین به سطح های بالاتر برسید.

دوره زبان ترکی استانبولی گام به گام :

 • الفبای ترکی را بیاموزید

یادگیری زبان ترکی یک انتخاب هوشمندانه است. اما وقتی صحبت از دستور زبان یا واژگان می شود ، هیچ شباهتی بین انگلیسی و ترکی وجود ندارد. با این حال ، ترکی از الفبای لاتین مشابه انگلیسی استفاده می کند ، فقط با چند استثنا.

الفبای ترکی شامل 29 حرف است – 8 مصوت و 21 صامت. این یک نسخه اقتباس شده از الفبای لاتین است که شامل شش حرف اضافی است – ç،، ş،،،. توجه کنید چون q ، w ، x را در الفبای ترکی پیدا نمی کنید زیرا آنها حذف شده اند.

 • تلفظ اصلی حروف الفبای ترکی

وقتی صحبت از تلفظ ترکی می شود ، هیچ چیز خیلی پیچیده ای در آن وجود ندارد. ترکی یک زبان نوشتاری آوایی است زیرا تقریباً همه کلمات همانطور که نوشته می شوند تلفظ می شوند.

هر حرف یک صدا دارد و مانند انگلیسی (sh ، ch) هیچ صامت دوتایی وجود ندارد. شما دلیلی برای گیج شدن نخواهید داشت. با این حال، چند استثنا وجود دارد:

c با صدای ج  تلفظ می شود
ç  با صدای چ تلفظ میشود

 • دایره واژگان خود را افزایش دهید  

اگر می خواهید واژگان خود را به سرعت گسترش دهید ، از رایج ترین کلمات و عبارات ترکی که می توانید در برنامه روزانه خود استفاده کنید ،خوشحال خواهید شد که بفهمید زبان ترکی از تعداد قابل توجهی کلمه از انگلیسی ، فرانسوی و عربی استفاده می کند.

 • دستور زبان و ساختار جمله را تمرین کنید

گرچه گرامر زبان ترکی فوق العاده منطقی است ، اما برخی نکات نیاز به تمرکز استثنایی از طرف شما دارند. در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

برخلاف انگلیسی ، هیچ فعل در ترکی به معنی “بودن” نیست. در عوض ، زبان ترکی از پسوندها استفاده می کند.

ضمیر اصلی لزوماً لازم نیست در جمله استفاده شود ، زیرا برای هر یک پسوند شخصی وجود دارد. بنابراین ، ضمیر اصلی معمولاً برای جلوگیری از افزونگی حذف می شود.

و آخرین نکته غیر معمول در مورد دستور زبان ترکی برای امروز ترتیب کلمه فاعل-مفعول-فعل در جملات است. فعل همیشه در انتهای هر جمله می آید و باید آن را به خاطر بسپارید.

 • هر روز خود را در این زبان غرق کنید

غوطه وری بخش مهمی از هر فرایند یادگیری زبان است. اگر می خواهید نحوه صحبت کردن به زبان ترکی را یاد بگیرید و سریع پیشرفت کنید ، باید ترکی را به زندگی روزمره خود اضافه کنید. آنچه می توانی انجام دهی این هاست:

به موسیقی و پادکست های ترکی گوش دهید. گوش دادن به موسیقی و پادکست های ترکی به شما امکان می دهد با جریان و موسیقیایی زبان آشنا شوید.

کتابهای کودکان به زبان ترکی بخوانید. کتاب برای کودکان یک انتخاب عالی برای مبتدیان است زیرا شامل جملات کوتاه و آسان برای خواندن است. علاوه بر این ، کتابهای کودکان با تصاویر واژگان اساسی را در زمینه قرار می دهند ، که به شما کمک می کند معنی کلمات ناشناخته را بهتر درک کنید.

آخرین اخبار جهان را به زبان ترکی بخوانید. پلتفرم های خبری مختلف مقالات و فیلم های ترکی را درباره آخرین رویدادها ارائه می دهند. خواندن یا تماشای اخبار به شما نگاهی اجمالی به زندگی اجتماعی و سیاسی ترکیه می دهد و همچنین به شما در یادگیری آنلاین زبان ترکی کمک می کند.

برای سفر به ترکیه برنامه ریزی کنید. سفر به ترکیه یا سایر کشورهای ترک زبان به شما این امکان را می دهد که کاملاً در این زبان غرق شوید و نحوه صحبت کردن به زبان ترکی را مانند محلی یاد بگیرید.

سی دی آموزش دوره زبان ترکی استانبولی :

این محصول آموزشی به صورت سی دی آموزش زبان ترکی نیز میتواند برای شما ارسال شود برای سفارش محصول کافیست در سایت ما ثبت نام کنید و محصول خود را خریداری نمایید

تمامی قسمت ها همانند فایل هایی که مشاهده میکتید در سی دی وجود دارد و هیچگونه تفاوتی با نسخه دانلودی ندارد.

پادکست آموزش ترکی استانبولی :

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می‌کشد؟

با آرزوی موفقیت.

دوره های مرتبط

نظرات دانشجویان

14 دیدگاه برای دوره زبان ترکی استانبولی | پروان آکادمی

 1. Marquita

  Great weblog here! Also your site a lot up very
  fast! What web host are you the use of? Can I
  get your affiliate hyperlink for your host? I desire my website loaded up as fast as yours lol

  Also visit my web site how to get more followers on instagram – wwd.com

 2. حسین قیصری

  من دوره رایگان سایت شما رو استفاده کردم. بی نظیر بود. برای یادگیری بیشتر بدون تامل این دوره رو هم تهیه کردم. انصافا که بهترین دوره برای من بوده. یک تجربه شیرین از خود آموزی آن هم زبان جالب و شیرین ترکی استانبولی.

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   سلام خواهش می کنم ممنون که ما را دنبال می کنید و با نظرات گرمتان در ادامه مسیر مارا همراهی می کنید

 3. شیلا افلاکی

  سلام و درود به خصوص به استاد عزیزم خانم رعنا ترکمانیان که این قدر با دقت و شور و شوق قدم به قدم آموزش رو برامون شیرین کردن. خیلی از دوره راضی ام و به همه پیشنهادش می کنم.

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   ممنون از شما امیدوارم بهترین استفاده رو از دوره کرده باشید. پیروز باشید

 4. صدرا خاتم زاده

  سلام. قبلش اینو نگفتم چون می ترسیدم قیمت دوره رو ببرید بالا، اما حالا که دوره رو تهیه کردم و چند جلسه رو هم شروع کردم به یقین می گم که قیمت دوره رو مفت گذاشتید. عالیه عالی.

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   امیدوارم دوره مورد رضایت شما قرار گرفته باشد. بله واقعا ارزش این دوره خیلی بیشتر از این رقم ها می باشد ولی برای رضایت کاربران قیمت مناسب تری قرار داده ایم

 5. سعید جهانگیری

  من برای آماده شدن این دوره لحظه شماری می کردم. خیلی مشتاق شروع یادگیری این دوره هستم که مصادف شده با تعطیلات نوروزی و با فراغ البال میشینم و آموزش رو شروع می کنم.

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   امیدوارم هر چه سریع تر به خواسته ی خود برسید و یادگیری رو شروع کنید.

 6. فریده پاشایی

  سلام. این دوره رو می خواستم برای دخترم تهیه کنم. برای چه مقطع سنی مناسبه یکم توضیح میدید؟

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   این دوره از مبتدی می باشد و برای تمامی سنین مناسب است و می توانید تهیه کنید

 7. کاربر سایت

  سلام
  ممنون از تیم پروان آکادمی
  آموزش های استاد نمازی رو چه تاریخی منتشر میکنید

  • علی

   درود بر شما از اسفند ماه روی سایت قرار خواهد گرفت

 8. parisa

  سلام وقت بخیر.
  من نتونستم دوره رو روی گوشی هم فعال کنم

 9. ثریا

  بهترین دوره ترکی بود که دیدم مرسی ازتون

 10. رهام

  عالی بود ممنون

 11. مرتضی

  لایسنس دوره ها به صورت دائمی می باشد؟؟؟؟؟

 12. کاربر سایت

  مرسی بابت آموزش رایگانتون.

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   خواهش میکنم

 13. کاربر سایت

  ممنون بابت دوره عالی بوود

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   خواهش می کنم

 14. کاربر سایت

  این دوره ما رو به چه سطح میرسونه؟؟

  • محمدابراهیم صفایی (خریدار محصول)

   همانطور که در توضیحات ذکر شده این دوره اموزش کتاب a1 ترکی استانبولی می باشد و سطح ان مبتدی می باشد. برای اموزش زبان ترکی استانبولی به صورت پیشرفته می توانید دوره a2 را هم تهیه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *