لوگو پروان آکادمی

 


منابع آزمون یوس ، تعداد آزمون ها ، تعداد سوالات آزمون یوس ، نوع سوالات آزمون یوس  ، مدت زمان آزمون یوس 

شرکت در آزمون یوس :

افرادی که قصد شرکت در آزمون یوس را دارند در هر رشته ای که هستند تفاوتی ندارد و همه افراد متقاضی  با هر رشته ای میتوانند در این آزمون شرکت کنند.

تعداد آزمون یوس :

آزمون یوس مانند کنکور ایران نیست و تعداد برگزاری آن چندین مرتبه در سال میباشد و به همین علت قبولی در آزمون یوس ترکیه شانس بیشتری خواهید داشت .

تعداد سوالات هر آزمون :

تعداد سوالات آزمون یوس حدودا 70 تا 100 سوال میباشد که زمان آن حدودا 120 دقیقه میباشد که اگر به زبان ترکی تسلط داشته باشید میتوانید در زمان مدیریت بیشتری داشته باشید.

که معمولا 30 سوال ریاضی هندسه و بقیه سوالها هوش میباشد.که پنج گزینه ای میباشد .

منابع آزمون یوس:

یکی از پوئن های مثبت آزمون یوس منابع محدود آن میباشد که در نتیجه شما میتوانید وقت بیشتری برای یادگیری این منابع صرف کنید و تمرکز خود را روی این 3منبع بگذارید.

منابع آزمون یوس عبارتند از :

  • هندسه 
  • ریاضی
  • هوش

نوع سوالات آزمون یوس :

نوع سوالات آزمون یوس همیشه در قالب مشخصی میباشد و نمونه سوالان این آزمون در دوره های آمادگی کنکور یوس تدریس شده و همه مباحث به صورت کامل توضیح داده میشود و راهکارهایی برای حل سوالات به شما اموزش داده میشود.

نکته ی مهمی که در این قسمت وجود دارد این است که آیا ازمون یوس نمره منفی دارد یا نه ؟

هنگام برگزاری آزمون یوس به شما اعلام خواهد شد که این آزمون نمره منفی دارد یا نه ..یا بالای جزوه امتجانی برای شما نوشته شده است که آزمون این دانشگاه نمره منفی دارد یا نه..پس اگر آزمون دانشگاهی نمره منفی نداشت همه سوالات را پاسخ بدهید.اما اگر نمره منفی داشت باید دقت بیشتری در حل سوالات داشته باشید.

 

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *