لوگو پروان آکادمی

زبان انگلیسی 

امروزه به علت پیشرفت علم و فناوری و افزایش سفر به کشورهای خارجه و بنا به دلایل بسیار دیگری افراد بسیاری مشتاق به یادگیری زبان های دیگر به غیر از زبان مادری هستند.زبان انگلیسی یکی از زیانهای مشترک بین افراد کشورهای مختلف میباشد که افراد با زبانهای مختلف با این زبان با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند.به همین دلیل میباشد که در حال حاضر یادگیری زبانهای خارجه در حال افزایش و پیشرفت میباشد.

1.دوره های مکالمه زبان انگلیسی :

دوره مکالمه موقعیت: فراگیری مکالمات مورد نیاز در موقعیت های مختلف مثلا: موقع خرید کردن، استفاده از وسایل نقلیه عمومی، رستوران، فرودگاه و غیره.

 دوره مکالمه مبتنی بر فیلم: شامل فیلم های کوتاه موضوع بندی شده می‌باشد. هر قسمت شامل نکات مختلف و کاربردی می باشد که در طول دوره با هدف بهبود مکالمه کاربردی تمام این نکات آموزش داده می شود.

 دوره مکالمه آزاد: مناسب برای افرادی که دانش زبان انگلیسی آن‌ها سطح متوسط رو به بالا است . هر جلسه در مورد موضوع خاصی که از پیش تعیین شده صحبت خواهد شد. جزوه ای به زبان آموزان داده خواهد شد که در آن تمامی موضوعات به همراه سوال و جواب های احتمالی موجود می باشد.

2.دوره های ترمیک:

دوستانی که تمایل دارند دانش زبان انگلیسی خود را از هر سطحی که هستند بصورت آهسته و پیوسته ادامه دهند و به سطح پیشرفته برسند می‌توانند با شرکت در دوره های ترمیک به این مهم دست یابند.

 

 مبتدی:

مِتُدی که برای آموزش زبان انگلیسی در این دوره ها با زبان آموزان کار می شود متد بی نظیر و بسیار کاربردی کتاب های Top Notch می‌باشد. کتاب های Fundamental برای زبان آموزان مبتدی مناسب است. و در طول 2 ترم به زبان آموزان تدریس می شود. و در کنار آن، کتاب های کمک آموزشی نظیر Steps To Underestanding و OPD با زبان آموزان کار می‌شود.

متوسط:

برای آموزش زبان انگلیسی درسطوح متوسط، کتاب‌های1,2,3  Top Notch تدریس می‌شوند. هر کتاب در طول 3 ترم ارائه خواهد شد. در این دوره کمک آموزشی‌هایی نظیر Grammar in Use و کتاب 504 نیز با زبان آموزان کار می‌شود.

پیشرفته:

برای آموزش زبان انگلیسی در این سطح، زبان آموزان کتاب‌های Summit 1,2  که برای زبان آموزان سطح پیشرفته مناسب است نیز هر کدام در 3 ترم ارائه می‌شوند. لازم به ذکر است پس از اتمام هر کتاب، زبان آموزان باید یک ترم بگذرانند که درآن علاوه برآنکه به مرور گرامرهایی که در کتاب، مطرح شده می‌پردازند، کتاب های 504 و grammar in use را هم مرور خواهند کرد و بر مهارت مکالمه زبان آموزان تمرکز می‌شود.

 

3.آموزش زبان انگلیسی:

دوره ای بی نظیر برای کسانی که مدت زیادی از زبان انگلیسی دور بوده اند. در این دوره به آموزش زبان انگلیسی خواهیم پرداخت و جایگاه تمام کلمات را به راحتی هر چه تمام تر در جملات خواهید آموخت. و از همان جلسات اول قادر خواهید بود از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی جمله سازی کنید.

 

4.دوره های IELTS

دوره های بی نظیر آیلتس با کتاب های Compelete IELTS و کتاب 1100 واژه به‌همراه کتاب‌های معمار زاده و کمک آموزشی های دیگر در 4 ترم ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است که این دوره برای افرادی مناسب است که در سطح پیشرفته زبان انگلیسی قرار دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *